У Чорноморську вихованці КДЮСШ стали стипендіатами Одеської обласної ради

Щороку Одеська обласна рада призначає стипендії обдарованим дітям області за особисті досягнення у сфері освіти, культури, мистецтв, фізичної культури та спорту. За підсумками 2022 року два вихованця чорноморської КДЮСШ отримали стипендію у номінації «Фізична культура та спорт».

Зокрема, стипендіатами стали:

Георгій Благодір – кандидат у майстри спорту з гандболу. Входить до основного складу збірної команди України з пляжного гандболу і є кандидатом до складу національної збірної команди України з гандболу на 2023 рік. Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України та Одеської області. Чемпіон України з гандболу серед юнаків 2005-2006 р. н. сезону 2021/2022. Бронзовий призер чемпіонату Європи з пляжного гандболу до 17 років. Тренер Альона Чуприна.Дарія Юркевич – кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики. Дарія багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Одеської області, всеукраїнських змагань та міжнародних турнірів. Тренується у Заслуженого тренера України Інги Ковальчук.

Вітаємо талановитих та ціленаправлених спортсменів та їхніх наставників. Бажаємо подальших здобутків та досягнення нових вершин.

Источник