У Чорноморську стартує Європейський тиждень сталої енергії

З 19 вересня в Чорноморську стартує Європейський тиждень сталої енергії, який передбачає серію популяризаційних заходів щодо кліматичних змін, екології та заощадливого споживання енергоресурсів для представників громади, студентів, молодих лідерів і держслужбовців. Подробиці повідомили в Чорноморській міськраді.

Європейський тиждень сталої енергії (EU SEW) — найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії, ефективному використанню енергії в Європі та за її межами. Він об’єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та популяризації відновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

У Чорноморську він пройде з 19 по 30 вересня. Протягом цього часу в місті відбудеться ряд заходів, долучитись до яких може кожен мешканець територіальної громади. Зокрема:

з 19 по 28 вересня:

— конкурс малюнків, поетичних та прозових творів «МАЙБУТНЄ ОЧИМА ДІТЕЙ»;
— конкурс відеороликів «ЕНЕРГІЯ ПРИРОДИ»;
— енергошкола онлайн. Навчання дітей правилам енергоефективної поведінки, перегляд мультфільмів на екологічну тематику, про енергію і глобальну зміну клімату.

з 26 по 30 вересня:

— акція «Кава у своє горнятко». Купи каву у власне горнятко — отримай знижку;
— акція «Відмовся від пакета – врятуй природу!». Відмовся від одноразового пакування, купуй продукти у свої контейнери.


Ряд зоходів також пройде 28 вересня у міській бібліотеці (пр. Миру, 30):

— 15.00-16.00 — енергошкола офлайн. Презентація для учнів 8-11 класів приладів вимірювання енергоефективності, навчання енергоаудиту шкільної будівлі;
— 17.30-18.30 — презентація для мешканців багатоквартирних будинків «Підготовка будинку до опалювального сезону 2022-2023».

У п’ятницю, 30 вересня, пройде урочисте нагородження переможців конкурсів Днів сталої енергії.

Источник