У Чорноморську на базі «Elite tennis club» тенісисти-початківці взяли участь в проєкті Національного олімпійського комітету

У Чорноморську юні тенісисти взяли участь в проєкті Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Подробиці повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

Вихідними у Чорноморську на території «Elite tennis club» пройшла навчальна програма «Розвиток/добробут – пізнай себе» в рамках проєкту НОК України #OlympicLab. В ній взяли участь тенісисти від 4-х до 8-ми років, які тільки роблять перші кроки в освоєнні однієї з найпопулярніших у світі ігор.

Майстер-клас для спортсменів провели тренери «Elite tennis club» Олена Пуме і Олена Боценюк.

На початку заходу заступник голови відділення НОК України в Одеській області Влад ЄФІМОВ трохи розповів маленьким тенісистам про історію олімпійського руху, про досягнення українських тенісистів, а саме уродженки Одеси Еліни Світоліної, яка в минулому році стала бронзовою призеркою Ігор-2020.

Далі наставники провели майстер-клас, в який були включені і елементи навчання: удари зліва і справа з різноманітними варіаціями, а також естафети та конкурси, в одному з яких взяли участь навіть батьки маленьких тенісистів. За перемоги в цих челенджах учасники отримували цукерки.

А за підсумками заходу всі його учасники отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Источник