Ворог завдав ударів по району Затоки з 13 літаків 

РФ завдала ударів по Одеській області в районі Затоки у вівторок уранці з 13 літаків. Про це повідомив речник сил Повітряних сил ЗСУ України Юрій Ігнат.

26 липня близько 5.00 ворог завдав чергового ракетного удару по Одеському району.
«За нашою інформацією, те, що сталося сьогодні рано-вранці, спочатку було завдано ударів літаками Су-35 або Су-30 з акваторії Чорного моря. Базування літаків — аеродром Ахтубінськ. Близько пів на п’яту було трьома цими літаками завдано ударів ракетами Х-59, вилетіло 5 ракет переважно по Одеській області, район Затоки та інші місця», — сказав Ігнат на брифінгу в Медіацентрі «Україна» у Києві у вівторок.
За його словами, через півгодини відразу ж 10 далеких бомбардувальників Ту-22М3 завдали ще 8 ударів ракетами Х-22 з акваторії Чорного моря.

«Вже в районі 5:00, через півгодини, відразу ж 10 літаків Ту-22М3, це далекі бомбардувальники, район їх базування — на півночі від України, аеродром Шайківка, Росія. Вони перелетіли в акваторію Чорного моря і звідти також завдали 8 ударів ракетами Х-22. Переважно теж по Одеській області, район Затоки, де розміщується всім відомий міст», — розповів Ігнат.
За словами Ігната, ворог намагається постійно змінювати тактику обстрілів, щоб заплутати протиповітряну оборону України.

Источник