Воїни-гвардійці знищили 320 окупантів, чотири танки, артсистему та два склади з боєприпасами

Фото пресслужби НГУ

Упродовж нинішнього тижня основні зусилля військових частин і підрозділів Національної гвардії України у взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони зосереджувались на оборонних діях у межах Слобожанського, Донецького, Таврійського операційних районів.

Нацгвардійці продовжують виконувати завдання з протидесантної оборони десантно-небезпечних ділянок узбережжя Чорного моря в Південнобузькому операційному районі.

Про це під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

Підрозділи оперативного призначення Національної гвардії знешкодили близько 180 окупантів, з них 62 — «утилізовано назавжди».  Розвідники виявили 277 цілей противника, частина яких у взаємодії з підрозділами Збройних Сил була знищена.

— Як завжди, ефективно відпрацювали групи аеророзвідки 27-ї Печерської бригади, які виявили і знищили: чотири танки, дві бойові броньовані машини та один автомобіль, — зазначив Микола Уршалович. — Артилеристи Національної гвардії забезпечили вогневу підтримку підрозділів Сил оборони на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках. Протягом тижня виконано близько 270 вогневих завдань, в результаті підтверджено знешкодження близько 70 осіб противника, з яких 18 — безповоротно, та знищення однієї артилерійської системи, однієї одиниці автомобільної техніки та склад із боєприпасами.

Представник Головного управління також розповів про успіхи авіації Національної гвардії: 

— Минулого тижня авіація НГУ здійснила 6 бойових вильотів для вогневого ураження противника, як результат — знищено близько 70 загарбників, ПТРК з розрахунком, склад з боєприпасами та взводний опорний пункт. Також було здійснено 7 вильотів для виконання завдань розвідки та корегування вогню артилерії.

Володимир Поліщук

Кореспондент АрміяInform

Джерело