Вночі в Одеській області дитина ледве не померла, коли мати пила пиво

Завдяки вчасно наданій поліцейськими допомозі, із дворічним хлопчиком з Любашівської ОТГ не сталося лиха.

Малюка та його нетверезу матір патрульні поліцейські Лариса Савескул і Дмитро Шупер виявили близько опівночі на одній із вулиць Любашівки: жінка пила пиво, а дитина лежала у візку.

Під час розмови громадянка говорила нісенітниці і ніяк не реагувала на те, що син у візочку стукає ніжками і задихається. Поліцейська, оглядаючи малюка, побачила, що він захлинається власними блювотними масами. Рахунок йшов на хвилини: Лариса Савескул негайно почала надавати дитині допомогу, після чого поліцейський екіпаж оперативно доправив її до лікарні. Медики оглянули хлопчика, провели з ним необхідні маніпуляції та залишили під наглядом.

Мати сина до лікарні не супроводжувала, її правоохоронці знайшли через дві доби. Як виявилося, у жінки проблеми зі здоров’ям і вона зараз проходить лікування в одному зі спеціалізованих медичних закладів.

«У громадянки, крім сина, є п’ятирічна донька, яка мешкає у хрещеної матері. Хлопчик за рішенням соціальних служб тимчасово перебуватиме у тітки. Подальша доля дітей вирішуватимуться після одужання матері. Ювенальні поліцейські і соцпрацівники тримають ситуацію під контролем», – повідомив начальник відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції Сергій Гавура.

Источник