Вигідна доставка з США разом з Dnipro LLC

Кількість прихильників онлайн-шопінгу в США постійно зростає завдяки величезному вибору найрізноманітніших товарів, їх високій якості в поєднанні з доступною для українських споживачів ціною. Крім того, відвідувачі американських онлайн-магазинів отримують можливість скористатися різноманітними акціями та розпродажем, на кшталт «чорної п’ятниці», коли знижки на товари досягають до 80% їх початкової вартості. Єдиним недоліком такого виду шопінгу є доставка з США придбаних товарів, оскільки багато магазинів не здійснюють її за межі держави. В таких випадках на допомогу приходить компанія Dnipro LLC.

Як скористатися послугами компанії

Для того, щоб повноцінно використовувати переваги онлайн-шопінгу в США компанія пропонує українським покупцям зареєструватися на її сайті dniprollc.com/uk, після чого клієнти отримують для особистого використання дві поштові адреси транзитних складів для відправки придбаних в магазинах товарів. Один склад знаходиться в штаті Нью-Джерсі та приймає для подальшої відправки одяг та взуття, другий склад – в штаті Делавер призначений для прийому товарів побутової електроніки, сумок та інших товарів, що обкладаються податком (на кшталт нашого ПДВ).

Для кожного з клієнтів, що зареєструвалися на сайті:

  • використовується унікальний DNI-код, яким покупець буде ідентифікувати відправлені ним посилки з товарами, що значно полегшить їхню ідентифікацію на складі;
  • надається можливість для консолідації посилок, тобто об’єднання декількох посилок в одну задля зменшення їхнього ваги за рахунок виключення обгорткового паперу, упаковки, коробки тощо;
  • передбачені варіанти розконсолідації однієї посилки на декілька для того, що вартість однієї посилки не перевищувала $200, оскільки у випадку перевищення ціни товару його власнику доведеться заплати податок -аналог нашого ПДВ.

Чим вигідне співробітництво з компанією Dnipro LLC

Окрім можливості використання транзитних складів для консолідації/розконсолідації посилок з США співробітництво з компанією Dnipro LLC дозволяє її клієнтам отримувати актуальні повідомлення про початок розпродажу на окремій торговій площадці, де можна суттєво зекономити на вартості товару за рахунок величезних знижок.

Співробітники компанії та експерти готові надати вичерпні консультації та інструкції для початківців, які роблять перші кроки на ринку американського онлайн-шопінгу, використовуючи їхній особистий кабінет. На будь-яке запитання в онлайн-чаті клієнт отримує максимально детальну відповідь впродовж кількох хвилин незалежно від часу доби.