Відому одеську журналістку несподівано запросили на допит до поліціі

>

Сьогодні ранком журналістка Ірина Гриб дізналася що за адресою, де вона прописана і нині мешкає її мати прийшла працівниця поліції. Спочатку вона заявила, що Ірина Гриб є свідком у кримінальному провадженні «про перешкоджання діяльності ЗСУ» . Начебто на одному з інтернет майданчиків, до якого має стосунок журналістка, були надруковані негативного змісту відгуки про ЗСУ.

Ірина Гриб, під час телефонної розмови, відповіла працівниці правоохоронних органів, що у разі появи такого коментаря його автора було б одразу заблоковано.

Тим часом, працівниця поліції продовжувала наполегливо запрошувати журналістку на допит. «Тепер увага. Працівниця поліції заявила, що на допиті я маю підтвердити, що телеграм канал «Ирочка расскажет» є моїм і я не маю відношення до коментарів. Я була здивована і сказала, що прийду на допит лише після отримання офіційної повістки та з адвокатом», — розповіла Ірина Гриб на своєму каналі у соцмережі Тік ток.

Варто зазначити, що на телеграм каналі «Ирочка расскажет» досить часто публікується інформація про обласних та міських посадовців, діяльність силовиків та новини на інші резонансні теми.

Источник