Видалення та лікування зубів у дітей

Видалення або екстракція зуба – це одна з найчастіших хірургічних процедур стоматології. Лікарі в сучасних клініках намагаються уникати видалення, використовуючи терапевтичні методики при лікуванні захворювань зубодесневого комплексу. Проте є клінічні картини, у яких видалення молочних і постійних зубів – єдиний дієвий спосіб усунення проблеми.

Видалення зубів

Зазвичай операція проходить швидко, але у ряді випадків вона потребує високої кваліфікації лікаря чи спеціальної медичної підготовки. Якщо патологія супроводжується хворобами тканин пародонту, руйнуванням одиниці, її особливою крихкістю, характерною для молочних зубів у дітей, то хірургу недостатньо класичних методик та інструментів. У такій ситуації він використовує спеціальні щипці чи елеватори.

За складністю клінічної картини лікар визначає, який вид операції слід застосувати. Екстракція буває простою та складною. Вибір методу залежить від цілісності коронкової частини та кількості коренів.

Просте видалення

Спосіб передбачає використання стандартних стоматологічних інструментів, не вимагаючи складних маніпуляцій хірурга. Лікар застосовує місцеву анестезію та відшаровує ясна від кореня. Потім він фіксує причинний зуб щипцями і виконує рухи, що розгойдують, або прокручує його навколо своєї осі. Корінь з прилеглою твердою тканиною витягується з альвеоли, а простір, що залишився, обробляється антисептиком. Щоб запобігти кровотечі та захистити вразливу пульпу, стоматолог накладає марлевий тампон.

Складне видалення

Процедура показана, коли треба виправлення прикусу у дітей https://moms.ua/services/korekciya-prikusu-u-ditej/, нетиповому розташуванні одиниць, великій кількості коренів або їх викривлення. Методика складається з тих самих етапів, але включає додаткові техніки, які вимагають від лікаря високої кваліфікації. Спочатку хірург знеболює оброблювану ділянку, а потім приступає до розпилювання коронкової частини зуба. Отримані фрагменти поступово витягують із лунки. При необхідності виконується розріз ясен або щелепи. Наприкінці лунка обробляється антисептиком, а всі розрізи ушиваються.

Дитяча стоматологія у Києві

Дитяча стоматологія Mom’s у Києві допоможе у лікуванні зубів. Якщо ви шукаєте лікування зубів без бормашини в Києві, то Mom’s стане у нагоді. Серед переваг стоматології відмітимо наступне:

  • кваліфікований персонал;
  • клініки в різних районах Києва (Оболонь, Позняки, Нивки, Теремки, площа Перемоги);
  • лікування у медикаментозному сні, завдяки кращим дитячим анестезіологам;
  • безболісне лікування та подарунки діткам за хоробрість.

Більш детально з Mom’s можна ознайомитися на їх офіційному сайті https://moms.ua/.