В Рені попрощалися із загиблим захисником України

Жителі міста Рені 21 липня попрощалися зі своїм земляком Станіславом Топалою, який загинув у Маріуполі на початку квітня.

Станіслав народився 2003 року, навчався у середній школі №1 м. Рені. Мріяв працювати рятувальником у Державній службі з надзвичайних ситуацій, але для цього треба було відслужити в армії.

21 липня труну з тілом загиблого воїна привезли від будинку, в якому він жив на площу Свободи до Свято-Вознесенського собору для служіння панахиди. Потім на цвинтар, де його було поховано у спеціальному секторі для військових поховань, виділеним нещодавно рішенням виконкому міськради.

На всьому шляху проходження траурної процесії на узбіччях дороги стояли жителі міста, які прийшли попрощатися зі своїм захисником.

Раніше стало відомо, що захищаючи Україну, на фронті у Херсонській області загинув одеський активіст Сергій Коновалов. 

Кілійський міський голова оголосив 16 липня Днем жалоби у зв’язку з загибеллю стрільця Олександра Зєлькова. 14 липня у Широкому Білгород-Дністровського району попрощалися з матросом Олександром Молчановим, який загинув на Миколаївщині.

На початку липня в Одесі відбулася церемонія прощання із захисником України, одеситом Павлом Челядником, який служив у батальйоні «Айдар» санітаром-стрільцем.

Раніше бригаді морської авіації ВМС присвоїли ім'я загиблого полковника Ігоря Бедзая

6 червня в Одесі попрощалися із командиром 18 окремого батальйону 35 окремої бригади морської піхоти Сергієм Дердугою

Источник