В Одеській області знайшли маленьку дівчину без грошей, яка просила її підвезти

>

Дівчинка, не сказавши матері про свої наміри, сіла на рейсовий автобус і поїхала до знайомої у Березівський район.

Завдяки небайдужим громадянам, які звернули увагу на дитину без супроводу дорослих, правоохоронці дізналися про її уход з дому.

Приїхавши по дівчинку, співробітники Березівського районного відділу поліції з’ясували, що юна одеситка доїхала до райцентру і мала прямувати в одне з сіл Березівщини. Але, щоб їхати далі, вона не мала більше грошей, тому почала просити незнайомих людей підвезти її. На щастя, за цей час з нею нічого поганого не трапилося. Поліцейські протягом години встановили матір дівчинки і відвезли її додому в Одесу.

Також вони з’ясували, що сім’я знаходиться на обліку соціальних служб і жінку раніше вже притягували до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Цього разу відносно матері склали протокол за частиною 2 статті 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей вчинене повторно протягом року) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Її санкція тягне за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 1700 до 5100 гривень. Інспекторка ювенальної превенції поспілкувалася із матір’ю дівчинки і привела обґрунтовані приклади того, до яких наслідків міг би призвести недогляд за донькою. Дитину також попередили про негативні наслідки необдуманих вчинків.

«Закликаємо батьків не забувати, що саме ви несете відповідальність за безпеку своїх дітей. Будьте уважнішими до власної малечі, виключіть можливість того, аби вони самостійно могли піти чи поїхати на пошуки пригод. Пам’ятайте, що з дитиною, яка знаходиться без нагляду дорослих, може статися подія, яка закінчиться травмуванням, зникненням або навіть загибеллю», — наголошує інспекторка ювенальної превенції Березівського районного відділу поліції Аліса Недзельська.

Источник