В Одеській області знайшли дівчину, яка втікла з дому після сварки

>

На спецлінію “102” зателефонувала 57-річна жителька Білгорода-Дністровського з повідомленням, що її донька втекла з дому після родинної сварки. У телефонній розмові дівчина пообіцяла матері повернутися додому до десятої години вечора, але коли цього не сталося і зв’язок з неповнолітньою зник, жінка звернулась до правоохоронців по допомогу.

Поліцейські одразу почали пошуки містом, околицями, закинутими будівлями, перевіряли знайомих та друзів дівчини. За 18 годин пошуків неповнолітню знайшли у знайомих в одному з сіл Шабівської громади.

Як пояснила дівчина, мати заборонила їй гуляти допізна, тому вона вирішила поїхати до знайомих у передмістя, а повідомити про своє місце знаходження не змогла через те, що мобільний телефон розрядився, а номер мами вона не знала.

«Неповнолітня вже не вперше йде з дому, а родина, в якій виховується ще 15-річний хлопець, перебуває на обліку у місцевому центрі соціальних служб як така, що знаходиться у складних життєвих обставинах. З дівчиною поліцейські провели профілактичну бесіду. Відносно матері склали протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За невиконання обов’язків щодо виховання дитини на неї очікує попередження або штраф у розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, — повідомила старша інспекторка ювенальної превенції Білгород-Дністровського районного відділу поліції Оксана Квачук.

Источник