В Одеській області сумують: чергові злочини окупантів

Ще одна сумна звістка надійшла в Одеську область. Двоє мешканців Рені загинули на війні, захищаючи свою рідну землю. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на міського голову Ігора Плехова.

“Сумна звістка знову своїм чорним крилом накрила нашу громаду. Війна обірвала життя двох наших земляків – мешканців міста Рені”, – повідомив мер.

За його словами, загинув 33-річний старший сержант десантно-штурмової роти військової частини морської піхоти Євген Бугайов та 53-річний старшина, командир бойової машини десантно-штурмової роти військової частини морської піхоти Віталій Кузочкін.

“Відданий та професійний боєць, щирий патріот і просто добра та життєрадісна людина – саме таким Євген назавжди залишиться у нашій пам’яті. Героїчна загибель спіткала його, коли він захищав свого бойового командира в боях на Херсонщині. Євген був люблячим чоловіком та дбайливим батьком. Зараз він буде Янголом Охоронцем для своїх дівчат, поповнивши небесне військо Світлих Героїв”, – розповів Ігор Плехов.

Інший загиблий – Віталій Володимирович Кузочкін, уродженець Миколаїва, багато років прожив в місті Рені, який для себе вважав рідним.

“Він був дуже добрим, завжди всім допомагав, мав багато друзів. Віталій міг не йти на війну, та заради майбутнього своїх дітей та онуків 53-річний чоловік за першим покликом серця став на захист Батьківщини, коли ворог підступно зайшов на нашу територію. Герої до останнього подиху не випускали з рук зброю, захищаючи рідну землю. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе родин, разом із всією Ренійською громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Світла пам’ять та неоціненний подвиг наших земляків назавжди залишаться в наших серцях. Про дату зустрічі Героїв та похорон буде повідомлено додатково”, – зазначив мер.

Источник