В Одеській області стало відомо про запровадження певних обмежень

>

З 10 липня рух вантажного транспорту буде заборонений у денний час з 10:00 до 18:00. Вводиться така заборона з метою збереження дорожнього покриття у спекотний час. Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області, в свою чергу, забезпечить встановлення відповідних заборонних та інформаційних дорожніх знаків та визначить місця для розташування спеціальних майданчиків чи стоянок великогабаритних транспортних засобів на період дії особливого режиму. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Одеську обласну державну адміністрацію.

Літня заборона на рух стосуватиметься великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь 7 тонн.

Виняток – транспорті засоби спеціалізованого призначення та транспорт, що здійснюють перевезення:

небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці;
вантажів, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;
військових вантажів, товарів подвійного призначення та/або майна, шо використовується для потреб оборони;
гуманітарної допомоги;
людей.

Дозволяється також пересування транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів, за умови, що водій вантажного автомобіля має заброньоване місце в черзі очікування для перетину державного кордону України для автомобільного сполучення засобами електронної системи («єЧерга») за два дні до черги очікування на найближчий час.

Підприємствам, що займаються перевезенням зернових, олійних та пально-мастильних вантажів рекомендовано звернутися до Одеської обласної державної (військової) адміністрації для консультації та подальшого отримання перепусток у комендантську годину за телефонами: (048)718 93 87, (048) 718 95 20.

Консультація здійснюватиметься з понеділка по п’ятницю з 09.00 по 18.00 год. Для належної організації видачі перепусток відповідні документи слід надсилати на електронну адресу ytsatskoi@od.gov.ua.

Контролювати дотримання водіями вантажівок вимог буде територіальний підрозділ Укртрансбезпеки спільно з Управлінням патрульної поліції в Одеській області.

Літня заборона на рух вантажівок окрім траси М-15 почне діяти і на трасах М-05 “Київ-Одеса” та М-14 “Одеса-Мелітополь”.

Источник