В Одеській області стало відомо про вирок суду

>

На автошляху Криве Озеро – Балта поліцейські зупинили автомобіль «Ford Tranzit» під керуванням 36-річного жителя Балти, який був завантажений сімома складометрами рубаних дров. При перевірці документів накладна на вантаж, яку водій пред’явив правоохоронцям, викликала у поліцейських сумнів у достовірності. Розпочавши кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили обставини походження документа, а автівку з вантажем помістили на арештмайданчик.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що громадянин знайшов бланк накладної та вирішив використати його у власних цілях. Він вніс у документ потрібні йому відомості, зокрема назву вантажу, його кількість і вартість, а в подальшому скористався підробленим документом при перевезенні придбаних дров.

Зібравши на етапі досудового розслідування достатньо доказів, дізнавачі відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Любашівської окружної прокуратури висунули фігуранту обвинувачення за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Йдеться про підроблення офіційного документа, який видається чи посвідчується громадянином-підприємцем, який має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права, з метою використання його підроблювачем, а також використання завідомо підробленого документа.

Дослідивши матеріали провадження та зібрані поліцейськими в ході досудового розслідування докази, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченого у скоєні інкримінованих правопорушень повністю доведена, і призначив йому покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень.

Оскільки підсудний підтвердив законність походження вилученої у нього деревини, суд скасував арешт та повернув йому дрова і автомобіль.

 

Источник