В Одеській області стабілізували ситуацію з електропостачанням

В Одеській області енергетики стабілізували ситуацію з електропостачанням, усі споживачі міста та області зі світлом. Подробиці повідомили в ДТЕК Одеські електромережі.

Станом на 16 березня, завдяки злагодженим зусиллям енергетиків, профільного Міністерства та органів влади всіх рівнів, ситуацію вдалося стабілізувати.

На Одещині 24/7 працюють 206 аварійних бригад ДТЕК, які оперативно усувають локальні аварії на розподільчих мережах. Протягом лютого ліквідували більше 800 таких аварій.
 
Наразі всі клієнти в Одесі та області зі світлом. Дефіциту в енергомережі країни немає, а стабілізаційні відключення не застосовуються.

Нагадаємо, З грудня 2022 року після влучання ворожих ракет по енергоінфраструктурі Одещини, в області почалися мережеві обмеження. Найгірша ситуація з електропостачанням була в Одеському районі, в тому числі й в Одесі. Аварійно-відновлювальні роботи тривали весь час з першого дня влучання ворожих ракет по енергосистемі. Щойно енергетики завершували роботи, як ворог наносив повторні удари і доводилося ремонтувати обладнання наново.

Источник