В Одеській області прикордонники витягли з причепа чергового «ухилянта»

>

Охоронці кордону Білгород-Дністровського та Подільського загонів завадили черговому «ухилянту» потрапити за кордон. Про це, посилаючись на Білгород-Дністровський загін, повідомляє «Бессарабія INFORM».

Через закритий телеграм-канал 30-річний мешканець Одещини відшукав людей, які надають «послуги» з незаконного перевезення за кордон. Чоловік отримав відповідні інструкції та попрямував у довгу та щасливу, як він думав, поїздку.

Діставшись до Одеси, як було вказано в інструкціях, він розмістився у вантажному «таксі», що мало переправити «ухилянта» до іншої країни. Навіть попри всі незручності, оскільки їхати довелося у причепі фури, молодик сподівався на якнайскоріше «вирішення питання» та швидкий перетин кордону. Проте не так сталося, як гадалося: на заваді омріяним планам стали прикордонники.

Вони вчасно зупинили горе-водія в контрольованому прикордонному районі. Більше таких «послуг» керманич надати не зможе, адже його вантажівку вилучили правоохоронці, а замовнику доведеться відповідати за свої вчинки перед законом.

 

Источник