В Одеській області нетвереза жінка на удар кулаком у голову відповіла ударом ножа в живіт

>

Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт відносно 42-річної жительки міста Подільськ, яка тяжко поранила свого співмешканця.

Побачивши наслідки своїх дій, правопорушниця викликала «швидку», лікарі якої сповістили про подію поліцейських. 37-річному постраждалому медики діагностували проникаюче ножове поранення внутрішніх органів з подальшим ускладненням, що, згідно з висновком судово-медичної експертизи, відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень за критерієм небезпеки для життя.

На допиті правопорушниця пояснила: таким чином захищалася і розраховувала, що чоловік припинить на неї нападати.

На підставі зібраних в ході досудового розслідування доказів, слідчі поліції під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури висунули фігурантці звинувачення в умисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, вчиненому з перевищенням меж необхідної оборони. Цей злочин передбачений статтею 124 Кримінального кодексу України і карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі строком на два роки.

Обвинувальний акт поліцейські скерували до суду, який прийме рішення щодо покарання жінки.

Источник