В Одеській області можливе ускладнення руху

>

18 вересня з 06:00 на мосту, що знаходиться на 97 км автомобільної дороги М-15 Одеса – Рені (біля села Миколаївка-Новоросійська), будуть виконуватись аварійно-ремонтні роботи. Через це можливе ускладнення руху. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури.

На час проведення робіт весь транспортний потік в напрямку м.Ізмаїл буде перенаправлено на тимчасовий об’їзд, що знаходиться поруч місця виконання аварійних робіт. Через це можливе ускладнення руху на даній ділянці автодороги М-15.

В Службі пояснили, що на логістичних маршрутах вкрай важливо підтримувати у належному експлуатаційному стані мостові споруди. Це ключові ланцюги, що забезпечують транспортну логістику, як для військових, так і для гуманітарних потреб.

“За допомогою дорожніх знаків, учасників дорожнього руху буде проінформовано про початок ділянки, де виконуються роботи. Прохання до водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей, зважати на попереджувальні знаки в місці проведення ремонту та дотримуватися Правил дорожнього руху”, – звернулися дорожники до водіїв.

Источник