В Одеській області гучний скандал

Автомобіль мера Білгород-Дністровського Віталія Граждана сьогодні ледь не збив працівників СБУ та прокуратури, які намагалися вручити йому обвинувальний акт. За це його тепер будуть притягати до кримінальної відповідальності за насильство стосовно працівників правоохоронних органів та умисне нанесення їм тілесних ушкоджень (частина 2 ст. 345 КК України).

За даними «Думської», до Віталія Граждана додому прийшли співробітники УСБУ в Одеській області та прокурор Біляївської окружної прокуратури, щоб вручити обвинувальний акт за частиною 2 ст. 350 КК України (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадські обов’язки). Йдеться, вочевидь, про бійку між міським головою і головою райдержадміністрації Григорієм Мельниченком.

Мер відмовився приймати документи, намагався спровокувати бійку в громадському місці, після чого наїхав на правоохоронців, завдавши їм тілесних ушкоджень.

Крім того, як вважають у СБУ, він поставив під загрозу життя і здоров’я неповнолітньої дитини, яка в момент інциденту перебувала поруч.

 

Источник