В Одесі у прихильника окупантів знайшли зброю

>

Окрім речових доказів колабораційної діяльності, у проросійськи налаштованого містянина вилучили зброю.

Правоохоронці встановили, що правопорушник активно поширював ворожу пропаганду в підтримку загарбницькій політики кремля, використовуючи заборонений в Україні соціальний застосунок «Однокласники». На власній сторінці чоловік розміщував публікації, в яких возвеличував кремлівського вождя, закликав не обмежуватись захопленням українських міст, а поширювати «російський мир» на територіях європейських держав. Шанувальник кремля зневажливо висловлювався про українців та стверджував: «Одеса – російське місто».

Під час санкціонованого обшуку в його помешканні правоохоронці вилучили гаджети, з яких він здійснював протиправну діяльність, а також автомат, пістолети, шаблі та ножі.

«На підставі зібраних доказів, підтверджених лінгвістичною експертизою, поліцейські повідомили фігуранту про підозру у колабораційній діяльності, що передбачено ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань та окупаційної адміністрації держави-агресора.

Відомості за фактом виявленої зброї правоохоронці внесли до ЄРДР за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. В рамках розпочатого провадження поліцейські скерували вилучені предмети на експертизу, за висновками якої буде вирішено питання щодо повідомлення чоловіку про підозру», — повідомив начальник територіального підрозділу поліції Віктор Герасименко.

Заходи проводили співробітники відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 за оперативним супроводом працівників управління протидії кіберзлочинам в Одеській області ДКП НПУ під процесуальним керівництвом Малиновської окружної прокуратури міста Одеси.

Источник