В Одесі відбулося масове отруєння

>

На цей час 64 осіб від 15 до 22 років з гострою харчовою токсикоінфекцією проходять лікування у лікарнях. Про це місцеві Telegram-канали повідомляли ще кілька днів тому, але зараз інформацію підтвердили офіційно.

Як повідомляє прес служба Нацполіції в Одеській області, правоохоронці розслідують обставини порушення санітарних правил та норм щодо організації харчування у двох одеських навчальних закладах. Про події, що сталися цього тижня, у поліцію повідомили лікарі.

За обома фактами відомості про події слідчі територіальних підрозділів поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини першої статті 325 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням. У рамках розпочатих кримінальних проваджень призначено низку експертних досліджень. Триває слідство.

Встановлюються всі обставини подій. За попередньою інформацією, один із навчальних закладів – одеський ліцей ВМС.

Портал Вгороде зазначив, що це вже не перший випадок, коли курсанти потрапляють до медустанови з отруєнням. Останній випадок стався у вересні цього року, тоді повідомлялося, що отруїлося близько 46 людей.

Источник