В Одесі пройшов молитовний сніданок

>

17 травня з благословення Високопреосвященного Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, архиєпископ Арцизський Віктор, вікарій Одеської єпархії УПЦ прийняв участь у IV Молитовному Сніданку, який пройшов в Будинку представництв Одеської обласної ради.

На закладі були присутні: спеціальний гість — Курт Волкер, мер міста Геннадій Труханов, виконуючий обов’язки голови Одеської Війскової адміністрації Б.О. Волошенков, голова Одеської обласної ради Г.В. Діденко, представники різних релігійних конфесій міста Одеси та області, а також народні депутати, голови територіальних громад та багато інших представників регіону.

Як пише прес-служба Одеської єпархії УПЦ, під час сніданку були проголошені молитви, за дарування перемоги для України, за українське військо, за лікарів, за полонених, за збереження сімей, за владу і за мир, спокій для українського народу.

Серед учасників Молитовного сніданку були також голова фракції партії Доверяй делам в Одеській облраді Олександр Ахмеров та депутатка Одеської обласної ради Таміла Афанасьєва.

 

Источник