В Одесі припинили діяльність мережі закритих гральних закладів — новини Одеси

В Одесі припинили діяльність мережі закритих гральних закладів - новини Одеси

Одеса

Правопорушники утримували на території Одеси незаконну мережу гральних закладів, яка налічувала 50 приміщень та діяла під виглядом розважальних установ закритого типу, вхід до яких відбувався із застосуванням засобів конспірації та для перевірених клієнтів.

Враховуючи її об’єми, обороти, жорстку конспірацію, оперативні та слідчі заходи поліцейським довелося проводити у декілька етапів, що розтягнулися на місяці, повідомили у поліції.

На першому етапі реалізації наявної у правоохоронців інформації вони провели пів сотні обшуків, до яких було залучено більше 500 осіб особового кладу поліції Одещини, в ході яких вилучили більше 600 одиниць комп’ютерної техніки, 700 комплектів меблів, чорнові записи, мобільні термінали та інші речі, що становили інтерес для слідства. Було встановлено 45 осіб персоналу з прив’язкою до кожного грального залу.

Суттєвого скоротивши мережу із 50-ти до 20-ти приміщень та послабивши її, поліцейські встановили офіс, з якого в онлайнрежимі проводилося її відеоспостереження та адміністрування, і з якого відповідно надавалися команди про припинення діяльності та вивезення обладнання або блокування приміщень, виведення гравців, видалення даних із комп’ютерної техніки, коли правоохоронці заходили на обшук бодай в один із залів. Також розсекречено фактично усіх адміністраторів гральних приміщень.

Під час третього етапу реалізації, до якої було залучено більше 200 працівників поліції, було проведено ще понад 30 санкціонованих обшуків у решті залах, офісному та складському приміщеннях, помешканнях фігурантів та належних їм автомобілях. До проведення вказаної реалізації зокрема залучалися працівники управління карного розшуку, управління превентивної діяльності та батальйон поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області. Вилучено понад 3000 одиниць комп’ютерної техніки, відеореєстратори, чорнові записи, касові апарати, роутери, маршрутизатори, мобільні телефони, понад 2000 одиниць меблів, спеціально пристосованих для розташування гральних місць.

В Одесі припинили діяльність мережі закритих гральних закладів - новини Одеси

На майно та приміщення гральних закладів накладено арешти. Призначено низку експертиз.

Наразі на підставі доказів, зібраних правоохоронцями, вісьмом співучасникам злочину, зокрема співорганізатору та шістьом пособникам і виконавцям злочину, слідчі СУ ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури повідомили про підозру за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

Санкція статті тягне за собою покарання штрафом від 680000 до 850000 гривень з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.