В Одесі погасили нові лімітовані марки та провели акцію «Лист на фронт» — новини Одеси

В Одесі погасили нові лімітовані марки та провели акцію "Лист на фронт" - новини Одеси

Одесса, События

В рамках проєкту «Неочевидна Війна» в Одесі погасили нові лімітовані марки «Пляж наш?» і «Волторнист». Презентація відбулася на одеському Головпоштамті, під час якої провели декілька перформансів.

Автор марки «Волторніст» Олександр Зубко поклав в основу сюжету історію відомого українського валторніста Валерія Мірошниченка, який з перших днів російсько–української війни захищав м. Ірпінь, і зараз продовжує захищати Україну у складі ЗСУ.

Ця марка випущена «Укрпоштою» у рамках проєкту «Власна марка». Літера U на марці означає, що вона має номінальну вартість, яку можна використовувати при оплаті поштових послуг. Для повноти комплекту додатково випущено поштовий конверт і листівка. Марку можна придбати в комплекті або частинами. Кожна окрема одиниця продукту коштує 100 грн.

«Дві марки мають свої особливі історії. Усі кошти, які ми сьогодні виручимо із продажу марок та поштових листівок — вони підуть на благодійність. Підуть на невелику організацію, яка займається підтримкою незаможних одеситів та біженців. Найчастіше — це продовольчі набори», — розповів організатор виставки та погашення марки Олександр Воропаєв.

В Одесі погасили нові лімітовані марки та провели акцію "Лист на фронт" - новини Одеси

Фотографии от — Юрий Бершадский, Александр Воропаев aka foto-still.

Друга марка під назвою «Пляж наш?» носить трохи гумористичний характер. Вона присвячена одеситам, які попри небезпеку все одно не віддають одеське узбережжя і продовжують приходити на нього відпочивати.

Паралельно з презентацією марок провели акцію «Лист на фронт», де кожен охочий міг написати слова підтримки нашим захисникам. Всі зібрані листи надішлють прямо на фронт Валерію Мірошниченку та його побратимам.

В Одесі погасили нові лімітовані марки та провели акцію "Лист на фронт" - новини Одеси

Організатори також провели аукціон картини «Котик-репортер». Картина присвячена кореспондентам, зокрема військовим журналістам, адже зараз тримати інформаційний фронт дуже важливо. Багато українських й іноземних журналістів вже загинули на цій війні, захищаючи інформаційні кордони країни. Саме їм художник Ігор Матроскін присвятив цю картину, яку викупила на аукціоні одеситка Ксенія за 5 з половиною тисяч гривень.

В Одесі погасили нові лімітовані марки та провели акцію "Лист на фронт" - новини Одеси

Нагадаємо, шість українських фотографів, п’ять із яких одесити та один киянин, показали неочевидні сліди російсько-української війни у світлинах.