В Одесі нахабному грабіжнику оголосили вирок

>

Помітивши на Старосінній площі в Одесі незнайомця з сумкою в руках, зловмисник вирішив заволодіти нею. Під приводом «закурити» молодик зав’язав із чоловіком розмову.

Дізнавшись, що приїжджий проживає в готелі неподалік, він пішов за ним і в безлюдному місці, застосувавши сльозогінний газ та фізичну силу, відібрав у нього сумку з документами, банківськими картками, навушниками та 4500 гривень.

Наступного дня поліцейські затримали правопорушника за місцем мешкання і вилучили у нього майно потерпілого, а от гроші молодик встиг витратити.

Слідчі відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 провели досудове розслідування, зібрали достатньо доказів протиправних дій фігуранта, на підставі яких висунули йому обвинувачення у відкритому викраденні чужого майна (грабежі), поєднаному із насильством, що не є небезпечним для життя особи, вчиненому в умовах воєнного стану, що передбачено ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України.

Дослідивши докази, отримані від правоохоронців, суд визнав обвинуваченого винним і призначив йому покарання у виді семи років позбавлення волі.

Источник