В Одесі жінка пограбувала знайому, а крадені речі віддала приятелям — новини Одеси

В Одесі жінка пограбувала знайому, а крадені речі віддала приятелям - новини Одеси

Одесса, Происшествия

Жінка привласника телефон, банківську картку та ноутбук і поділилася майном з двома приятелями. Теперь усі громадяни понесуть кримінальну відповідальність.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області.

38-річна містянка, будучи в гостях у знайомої, викрала мобільний телефон, банківську картку та ноутбук, коли господиня ненадовго вийшла з кухні, залишивши приятельку наодинці. Разом з чужими речами жінка залишила гостинний будинок, спричинивши власниці майже 36 тисяч гривень збитку.

Під час слідства правоохоронці розшукали зловмисницю і встановили, що телефон вона продала незнайомцю, а ноутбук і платіжну карту віддала в користування знайомим – 29-річному уродженцю Херсонщини та 27-річному жителю міста Ізмаїл. При цьому жінка розповіла приятелям про походження речей.

Молодший чоловік, усвідомлюючи, що банківська карта та наявні на ній кошти є чужою власністю, привласнив її та протягом кількох днів купував продукти, горілку, ліки, тютюн і навіть робив ставки в міжнародному букмекерському холдингу. Зловмисник витратив понад 10 тисяч гривень, а потім викинув карту.

Старший за віком правопорушник також, знаючи, що ноутбук належить іншій людині та одержаний подругою у протиправний спосіб, спокійно користувався ним та зберігав вдома.

Слідчі вже повідомили фігурантам про підозру в залежності від скоєного. Слідство триває.