В Одесі до стаціонару госпіталізовано 37 хворих на COVID-19

>

За інформацією ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі за останній тиждень знизилася на 1,8%, порівняно з попереднім тижнем.

За минулий тиждень на ГРВІ та грип захворіли 1826 одеситів, з яких 68% склали діти віком до 17 років.

Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно з коронавірусною хворобою, перебуває нижче за епідемічний поріг у 2,9 рази, що відповідає низькому рівню інтенсивності епідемічного процесу. Захворюваність знаходиться на сезонному рівні для цієї пори року, — повідомив сайт мерії.

За моніторингом вірусологічних досліджень, спостерігається одночасна циркуляція вірусів грипу типу А, В та вірусів негрипозної природи (аденовірус, риновірус, метапневмовірус тощо).

На COVID-19 за останній тиждень захворіли 176 одеситів, з яких 23 дитини. За тиждень до стаціонару госпіталізовано 37 хворих на COVID-19, переважна більшість пацієнтів хворіють у легкій формі та проходять амбулаторне лікування вдома.

За минулий тиждень рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції в Одесі знизився на 20%, порівняно з попереднім тижнем, і склав 44 випадки, з яких 57% — діти.

Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвалися поодинокими випадками. За тиждень випадки дифтерії, кору, краснухи, епідемічного паротиту не зареєстровані.

Для проведення моніторингу питної води в Одесі досліджено 13 проб на санітарно-мікробіологічні показники та 12 проб — на санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали нормативним вимогам.

Источник