У Ризі на знак солідарності з українським народом проходять Дні України

14 лютого, на знак солідарності з українським народом, який вже майже рік героїчно бореться за свою свободу з терористичною росією, було розпочато Дні України в Ризі, які триватимуть до 25 лютого.

Про це повідомляє Посольство України в Латвії.

У рамках Днів України в Ризі щоденно відбуватимуться заходи на підтримку країни.

За участі спікера Латвії Едвардса Смілтенса, Посла України Олександра Міщенка, депутатів латвійського парламенту та представників ЗМІ на будівлі парламенту Латвії було піднято Державний Прапор України поряд із Прапором Латвії.

Також в рамках старту Днів України в Ризі, будівлю латвійського парламенту було підсвічено кольорами українського прапору. Ілюмінація в українських кольорах на будівлі латвійського Парламенту триватиме до 25 лютого.

Саме 14 лютого 2022 року, ще до початку широкомасштабного вторгнення рф на територію України, в Ризі було розпочато Тиждень солідарності з Україною підняттям на будівлі мерії Риги Прапору України.

Рига стала першою європейською столицею, де ще до початку широкомасштабної агресії росії проти України було піднято українські прапори на будівлях столиці Латвії.

У рамках Днів України в Ризі також проходитиме благодійна акції «Світло для України!», під час якої мешканців Риги запрошують подарувати українцям джерела світла — світлодіодні лампочки, акумуляторні світлодіодні світильники, портативні акумулятори та портативні зарядні станції або пожертвувати кошти на їх придбання.

Джерело