У Празі голова ВРУ провів зустріч зі спікеркою Палати депутатів Парламенту Чехії

Під час офіційного візиту до Чеської Республіки Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся зі спікеркою Палати депутатів Парламенту Чехії Маркетою Пекаровою Адамовою.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

— Я щиро дякую колезі за надання майданчика для спільної організації Другого Парламентського саміту Міжнародної Кримської платформи. Вдячний Чехії за всебічну підтримку України й солідарність з українським народом. Ми обговорили важливі питання. Багато уваги приділили ситуації на фронті, потребам Сил безпеки й оборони України, підготовці та захисту критичної інфраструктури. Порушили питання механізмів конфіскації заморожених російських активів і незаконної депортації українських дітей до росії, — зазначив він.

Також Руслан Стефанчук наголосив, що у фокусі уваги зустрічі була ситуація у фінансовому секторі України та відбудова. І головне — це підтримка відновлення територіальної цілісності України. Адже, зокрема, цьому питанню буде присвячений завтрашній Парламентський саміт Міжнародної Кримської платформи.

Нагадаємо, що у Другому Парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи братимуть участь майже 70 парламентських делегацій з усього світу.

Мета Саміту — це передусім обʼєднання та координація національних і міжнародних зусиль у питаннях:

  •  деокупації Кримського півострова;
  •  подальшої підтримки відновлення територіальної цілісності України;
  •  шляху України до ЄС і НАТО;
  •  реалізації Формули миру Президента України Володимира Зеленського.

Джерело