Суперкубок FPV: Представники Сил оборони вибрали 3 найпотужніші українські БПЛА «/>

В Україні відбувся Суперкубок FPV від Армії дронів, в якому взяли участь 14 виробників БПЛА. 18 FPV-дронів показали свої можливості представникам Сил оборони України. Бойові пілоти та інструктори шкіл вибрали 3 найпотужніші безпілотники українського виробництва.

Про це повідомляє віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у телеграм-каналі.

Обрані БПЛА найкраще впоралися із завданнями — від швидкості розгортання до якості знищення цілей та роботи в умовах РЕБ. Це допоможе розробникам законтрактувати «пташок» до війська.

Саме FPV-дрони — конкурентна перевага над ворогом. Швидкі та маневрені, здатні зі снайперською точністю влучати в ціль. Вже є багато кейсів, коли наш дрон за кілька сотень доларів знищує російської техніки на мільйони.

«Від самого старту Армії дронів працюємо з розробниками БПЛА 24/7. Робимо все, щоб українські дрони якомога швидше контрактувалися, отримували допуск до експлуатації та посилювали наших воїнів уже зараз», — зазначили організатори.

Джерело