Справа «Краяну»: міського голову Одеси взято під варту — новини Одеси

Справа «Краяну»: міського голову Одеси взято під варту - новини Одеси

Одеса

Міського голову Одеси Геннадія Труханова взяли під варту у справі про одеський завод «Краян».

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

«Зважаючи на те, що обвинувачений не вніс 30,866 млн грн застави, визначеної судом, прокурор звернувся до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу із застави на тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

ВАКС, заслухавши доводи сторін, частково задовольнив клопотання та застосував до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення 13,420 млн грн застави», — йдеться у повідомленні САП.

Нагадаємо, слідство вважає, що Труханов у період з липня до грудня 2016 року спільно з іншими посадовцями мерії та приватної компанії заволодів коштами місцевого бюджету Одеси в сумі 185 млн грн під виглядом придбання будівлі збанкрутілого заводу «Краян» за свідомо завищеною вартістю.

1 червня 2018 року антикорупційні органи завершили розслідування в цій справі. У липні 2019-го Малиновський районний суд Одеси визнав невинуватими Труханова та інших у розтраті 92 млн грн. Пізніше апеляція ВАКС скасувала виправдувальний вирок, і тепер цю справу скерували на повторний розгляд до Вищого антикорсуду.