Скандал із піснями Цоя у Львові: військові заступилися за одесита (видео) — новини Одеси

Скандал із піснями Цоя у Львові: військові заступилися за одесита (видео) - новини Одеси

Одеса, Суспільство

У ТікТок українці продовжують записувати відео на підтримку хлопця з Одеси, який співав пісні Цоя у Львові і через це потрапив у мовний скандал з нардепом Наталією Піпою.

Про це повідомляє Телеграм-канал IVASI.NEWS Одеса.

Передісторія скандалу така: 2 червня на вулиці Львова одесит виконував під гітару пісню Цоя, але місцева мешканка вступила з ним у суперечку. Вона заявила, що російська мова у місті «заборонена» з жовтня (мається на увазі заборона на виконання російськомовної музики).

Після кількох хвилин лайки, музикант послав свою опонентку в далеку подорож пішки.

«Цой — це легенда, розумієш, а ти зараз береш і до@буєшся», — заявив музикант

Багато відео записують українські військові, закликаючи не поділяти українців за принципом мови.

А боєць ЗСУ Кирило Гіря написав на цю тему вірш. Відео з ним уже набрало 1,6 млн. переглядів.

В той же час в інтерв‘ю виданню «Фокус» пані Піпа зізналася, що вона поняття не мала, хто такий Цой, а поліцію викликала, бо хлопець її нецензурно ображав. За словам цієї нардепки від «Голосу», підліток-одесит зараз знаходиться в притулку для неповнолітніх і сама Піпа вважає, що таким чином вона навіть зробила йому краще, бо в його сім‘ї зараз ніби-то складна ситуація.

Скандал із піснями Цоя у Львові: військові заступилися за одесита (видео) - новини Одеси

Наталія Піпа

Юнака ймовірніше за все очікує стаття за дрібне хуліганство, адже чітке покарання за виконання російських пісень в законодавстві України досі не прописане.

Заборону на виконання музичних творів країни-агресора ухвалили ще в жовтні минулого року. При цьому було обумовлено, що має бути ще так званий «білий список», в якому мають міститися імена артистів, які публічно засуджують війну в Україні. Їх пісні виконувати можна.

Проте сама ж Піпа каже, що такого списку нема досі.