Швейцарія відправила Україні 80 обігрівачів і генераторів

Україна отримає 80 обігрівачів і генераторів від Швейцарії, обладнання буде передано українській службі цивільного захисту.

Про це зазначається на сайті Федеральної ради Швейцарії.

«Після постачання тридцяти генераторів минулого тижня, Швейцарія зараз відправляє в Україну сорок обігрівачів і стільки ж генераторів. Дирекція розвитку та співробітництва Федерального департаменту закордонних справ (FDFA) придбала обладнання у Швейцарії та організувала його транспортування. Завантажені цією технікою вантажівки сьогодні вирушили до України», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обладнання буде передано українській службі цивільного захисту. Відомо, що генератори можна буде використовувати в наметах або у великих приміщеннях, куди мешканці зможуть прийти погрітися.

Наразі влада Швейцарії розглядає можливість відправки додаткових постачань допомоги.

«Ці постачання є частиною ширшого плану дій, щоб допомогти українському населенню пережити цю зиму. План, офіційно оприлюднений президентом Швейцарської Конфедерації Ігнаціо Кассісом на конференції в Парижі 13 грудня, передбачає фінансування проєктів, спрямованих на швидке відновлення енергетичної інфраструктури та житла в Україні», – додали у пресслужбі Федеральної ради країни.

Джерело