Що очікувати від росії 24 лютого: у ЗСУ розповіли про потенційну небезпеку

Росія здійснює підготовку до атак, а також нагнітає ситуацію до річниці вторгнення до України. Окупанти, ймовірно, хочуть показати сакральність цієї дати. Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі «24 каналу».

Військовий не виключає, що росія на річницю вторгнення може завдати удару по Україні чи посилити атаки на фронті. Проте Сили оборони готові до цього.
«Говорити про якось драматичну ситуацію не доводиться. Так, буде загострення, будуть ракетні удари, ніхто вже й не сумнівається, що щось таке буде. Але ми до цього готові… Є в нас засоби для відбиття тих ударів. На жаль, не так багато засобів ППО є, як про них говорять», — сказав Ігнат.
Раніше стало відомо, що президент росії володимир путін напередодні 24 лютого атакуватиме Україну всіма доступними засобами, щоб продемонструвати хоч якісь успіхи у війні до річниці повномасштабного вторгнення. Українські військові і експерти попереджають про загрозу ракетних ударів, наступу армії окупантів, диверсій і навіть масованого авіанальоту.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов переконаний, що російські окупанти до річниці повномасштабного вторгнення планують нову масовану ракетну атаку по Україні.

Источник