Ще мінус один: черговий депутат від “ОПЗЖ” у Чорноморську склав мандат

Військовий час важко впливає на всі галузі звичайного мирного життя, навіть у глибокому тилу, яким і є Чорноморськ. Не пройшли стороною негаразди і депутатський корпус VIII скликання. Один за одним обранці громади складають мандати через неможливість виконувати роботу на благо міста як колись.

Новою втратою у міському парламенті став один із найяскравіших представників фракції “ОПЗЖ”, у минулому кандидат у мери та багаторічний голова правління “ІСРЗ” Михайло Дудников. 18 травня він написав заяву про складання повноважень. Автоматично його буде виключено з комісії з питань будівництва та регулювання земельних відносин.

Оскільки партію “ОПЗЖ” заборонено в Україні, на його місце ніхто з колег не претендує. Відтепер крісло депутата буде порожнім.

Остаточне рішення про вихід Дудникова зі складу чинної міськради буде ухвалено на сесії, скликаній мером Василем Гуляєвим на 19 травня. Там відпустити представника колись найбільшої фракції “у вільне плавання” має більшість голосів його колег за скликанням.

Источник