Ще десять проваджень додані до історії знищення Донеччини російськими загарбниками | Криминал

11.06.2022 07:00

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури та окружних прокуратур здійснюється досудове розслідування у 10 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни.

За даними слідства, 8-9 червня 2022 року окупанти вкотре обстріляли м. Курахове, м. Мар’їнка, м. Авдіївка, смт Нью-Йорк м. Торецька, с. Богоявленка та с. Новоукраїнка Волноваського району, а також с. Орлівка, с. Новопокровське і с. Первомайське Очеретинської громади Донеччини.

Через ворожі обстріли м. Мар’їнка та м. Курахове троє мирних мешканців загинули, ще вісім осіб отримали поранення. Зруйновані будинки та автомобілі.

Під час мінометного та артилерійського обстрілів смт Нью-Йорк м. Торецька, с. Богоявленка та с. Новоукраїнка з боку тимчасово окупованих населених пунктів один чоловік загинув, пошкоджено господарчі споруди, будівлі залізничної станції та залізничні колії.

Снаряди загарбників падали і на території м. Авдіївки, с. Первомайське, с. Новопокровське та с. Орлівка. Пошкоджені квартири у багатоповерхівках, приватні будинки, господарські споруди.

Досудові розслідування за вказаними фактами тривають.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури

Источник