САП просила збільшити розмір застави меру Одеси до майже 51 млн грн — новини Одеси

САП просила збільшити розмір застави меру Одеси до майже 51 млн грн - новини Одеси

Одеса

Сьогодні, в апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду (ВАКС) відбувається розгляд скарг адвоката та прокурора на рішення щодо обрання меру Одеси запобіжного заходу. САП просить збільшити Труханову розмір застави.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Одразу після засідання, яке було 4 травня, коли Труханову обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави, захист мера подав апеляцію. Минуле засідання довелось перенести. Втім, вже сьогодні, адвокат заявив про відмову від апеляційної скарги, яку підтримав й сам Труханов.

Тим часом прокуратура, від свого клопотання про збільшення розміру застави з 13 до 50 мільйонів не відмовилась.

«Прокурор свою скаргу в частині збільшення розміру застави підтримала і зараз триває її розгляд. САП вважає, що застава у 13 млн грн не зможе запобігти встановленим судом ризикам і просить збільшити заставу до майже 51 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Апеляційна палата Вищого антикорупційоного суду прийняла рішення не змінювати розмір суми застави для міського голови Одеси Геннадія Труханова, – залишена застава у розмыры 13 млн грн.

Нагадаємо, що 4 травня ВАКС взяв Труханова під варту терміном на два місяці із правом внесення застави. Після проведеної Трухановим ночі в СІЗО, заставу за нього вніс депутат його партії «Довіряй ділам» Дмитро Танцюра. Труханов сказав, що для нього внесення цієї застави було несподіваним.