росія довго маскувала пропагандою дурість свого правління, а тепер жодна брехня не сховає її — Президент України

Президент України Володимир Зеленський прокоментував внутрішній російський конфлікт та наголосив, що кожен, хто обирає шлях зла, врешті-решт руйнує сам себе.

Про це йдеться у його телеграм-каналі.

«росія довго маскувала пропагандою свою слабкість і дурість свого правління. А тепер хаосу вже стільки, що жодною брехнею його не сховаєш. І все це – одна людина, яка знов і знов лякає 1917 роком, хоча взагалі ні до чого іншого привести не здатна», — написав глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що слабкість росії очевидна.

«Широкомасштабна слабкість. І чим довше росія триматиме свої війська та найманців на нашій землі, тим більше хаосу, болю і проблем для себе ж потім отримає. Це теж очевидно», — наголосив він.

Президент зазначив, що кожен, хто посилає колони військових знищувати життя іншої країни – та не може втримати їх від втечі та зради, коли життя чинить опір. Тероризує ракетами, а коли їх збивають — принижується, щоб дали «Шахеди». Зневажає людей та кидає на війну сотні тисяч — щоб врешті забарикадуватись у московській області від тих, кого сам озброїв.

Він додав, що Україна здатна захистити Європу від розповзання російського зла і хаосу. Також Володимир Зеленський закликав українців зберігати нашу міцність, єдність та силу.

«Всі наші командувачі, всі наші воїни знають, що робити. Слава Україні!» — акцентував він.

Джерело