рф поширює фейк, що озброєння, надане партнерами Україні, нібито зберігають на території Рівненської АЕС

Центр протидії дезінформації виявив нову дезінформацію російської розвідки про нібито зберігання наданого партнерами Україні озброєння та боєприпасів на території Рівненської АЕС.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

Як зазначається, у фейкових заявах розвідки рф йдеться, що «ЗСУ перетворили на свої арсенали територію АЕС… Зокрема, на складах розміщуються ракети до РСЗВ HIMARS та інших іноземних систем ППО, а також артилерійські боєприпаси».

«Водночас окупанти висловили сподівання, «що у Києві нікому не спаде на думку навмисно підірвати склади боєприпасів на АЕС, щоб отримати від Заходу більше озброєння”. Застерігаємо! Ця інформація не відповідає дійсності!» – наголосили в ЦПД.

Там також додали, що цей «вкид» розвідки рф особливо різко контрастує з повідомленням про «початок роботи місії МАГАТЕ на Рівненській АЕС, яка фіксуватиме будь-які загрози, що можуть мати військові дії».

«Публікуючи подібну дезінформацію, ворог може готувати підґрунтя для приховування майбутніх злочинів проти нашої держави та загострення панічних настроїв серед українців», – пояснили у Центрі протидії дезінформації.

Джерело