Прокурори скерували до суду справу на мільйон відносно бухгалтерки Одеської мерії

(Фото: Одеська обласна прокуратура)

Прокурори Приморської окружної прокуратури Одеси скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишньої головної бухгалтерки одного з комунальних підприємств Одеської міської ради за фактом розтрати бюджетних коштів.

Як повідомили у прокуратурі, слідчі наполягають, що бухгалтерка протягом травня — листопада 2021 року перераховувала кошти комунальної установи за фіктивними договорами на підприємство, у якому вона була засновником та директором.

Причому, обвинувачена, за даними слідчих, використала власний електронний цифровий в системі «клієнт-банк», щоб переводити бюджетні кошти за виконання нібито укладених господарських договорів про надання послуг у сфері бухгалтерського обліку й аудиту.

В ході досудового розслідування факти укладення договорів між комунальним підприємством та товариством ексбухгалтерки свого підтвердження не знайшли та, відповідно, жодної послуги на їх виконання не здійснювалось.

Таким чином жінка заволоділа державними коштами на понад 1 мільйон гривень.

Раніше Приморський суд Одеси звільнив від кримінальної відповідальності та закрив справу щодо головного спеціаліста сектору технічного нагляду (спецфонд) управління капітального будівництва Одеської міської ради, якого обвинувачували у службовій недбалості, що коштувала бюджету міста 234,5 тисячі гривень. 

Раніше Іллічівський міський суд Одеської області визнав невинуватою жінку, яка працювала слідчою Іллічівського міського відділу тоді ще міліції.  

Джерело