Прес-служба Одеської єпархії УПЦ оприлюднила термінове повідомлення

>

Прес служба Одеської єпархії Української Православної Церкви повідомляє про те, що затриманий громадянин 1993 р.н., колишній клірик Одеської єпархії Української
Православної Церкви у 2019 р. за канонічні порушення та моральні провини був заборонений у священнослужінні та виключений з числа кліриків Одеської єпархії УПЦ.

Використовуючи авторитет Церкви, він займався фальсифікацією церковної документації, надаючи від імені «єпархії» клопотання у державні органи про виїзд за кордон осіб призивного віку, які не мали жодного відношення до кліру Одеської єпархії УПЦ.

Внаслідок плідної взаємодії між правоохоронними органами та Одеською єпархією УПЦ злочинні дії було викрито, а зловмисника затримано. Одеська єпархія Української
Православної Церкви ще раз нагадує про те, що колишні клірики, які були відсторонені від священнослужіння за канонічні злочини або спосіб життя несумісний зі званням священнослужителя, не мають права виступати та висловлюватися від імені Церкви, також їм заборонено звершувати будь-які богослужіння.

Источник