Правоохоронці затримали жителя Одеси за вимагання грошей у матері призовника — новини Одеси

Правоохоронці затримали жителя Одеси за вимагання грошей у матері призовника - новини Одеси

Одесса

46-річний одесит у кілька етапів отримував від потерпілої 8000 доларів США. Поліцейські затримали його «на гарячому» після одержання чергового траншу розміром 1000 доларів США.

У поліції повідомили, що одесит, познайомившись зі співмістянкою і дізнавшись, що у неї є молодий син, під виглядом військовослужбовця почав вимагати у неї гроші, пригрозивши в разі несплати направити хлопця на проходження військової служби. Очікуючи від зловмисника документи, які б звільнили сина від армії, жінка сплатила зловмиснику 8000 доларів США, а той продовжив вимагати ще. Врешті про «військовослужбовця» потерпіла повідомила правоохоронцям, і вони встановили особу правопорушника.

Фігуранта затримали під час отримання від потерпілої 1000 доларів США.

Правоохоронці затримали жителя Одеси за вимагання грошей у матері призовника - новини Одеси

На підставі зібраних доказів поліцейські фігуранту повідомили про підозру. Цей злочин передбачений ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нині правоохоронці помістили підозрюваного до ізолятора тимчасового тримання і клопочуть щодо застосування відносно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.