Подорожчали послуги в одеському «Палаці одружень» — новини Одеси

Подорожчали послуги в одеському "Палаці одружень" - новини Одеси

Одеса

В одеському Палаці одружень затвердили нові тарифи, які не змінювалися 6 років.

Рішенням Виконкому Одеської міської ради встановлені нові тарифи на послуги КП «Право» у сфері організації проведення державної реєстрації шлюбу у «Палаці одружень» на Рішельєвській, 4.

Як повідомили в пресслужбі Одеської міськради, попередні тарифи були затверджені в 2016 році. Більш ніж за 6 років жодного підвищення тарифів на надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу не відбувалось. За цей час істотно підвищились тарифи на комунальні послуги, зросла вартість канцелярських товарів, засобів гігієни, послуг зв’язку та охорони, телекомунікаційних послуг тощо, неодноразово підвищувався розмір прожиткового мінімуму, що у свою чергу призвело до збільшення фонду заробітної плати.

В мерії підкреслили, що нові тарифи приведено до економічно обґрунтованих розмірів.

Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І та ІІ груп, пенсіонерів за віком, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа залишається пільга – 50% вартості відповідної послуги.

Нові тарифи:

  • Організація проведення державної реєстрації шлюбу з 09.00 до 16.00 (робочі дні – з понеділка по п’ятницю) – 3270;
  • Організація проведення державної реєстрації шлюбу з 16.00 до 09.00 (робочі, вихідні та святкові дні) – 3400;
  • Організація проведення державної реєстрації шлюбу впродовж однієї години з моменту звернення заявників поза чергою з 09.00 до 16.00 (робочі дні – з понеділка по п’ятницю) – 4905;
  • Організація проведення державної реєстрації шлюбу впродовж однієї години з моменту звернення заявників поза чергою з 16.00 до 09.00 (робочі, вихідні та святкові дні) – 5105;
  • Організація проведення виїзної державної реєстрації шлюбу в межах м. Одеси – 4465;
  • Резервування дати проведення державної реєстрації шлюбу* – 330;
  • Організація проведення державної реєстрації шлюбу в робочі, вихідні та святкові дні для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І та ІІ груп, пенсіонерів за віком, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа – 50% вартості відповідної послуги.