Пляж у Чорноморську закритий: заборона його відвідування продовжує діяти

Мешканцям Чорноморська вкотре нагадали про заборону відвідування пляжу. Відповідне відеозвернення зробив мер Чорноморська Василь Гуляєв.

Цього літа у Чорноморську продовжить діяти заборона відвідування пляжної зони.
«Сьогодні ходить багато розмов про те, що нібито в Одесі вже можна купатись і є пляжі, де це дозволено. Але, насправді, все не зовсім так. Вчора була нарада при Одеській ОВА, де обговорювалась, у тому числі і ця тема. Наразі питання ще розглядається, наголошую – саме розглядається, а не вже вирішене. Для Одеси можливість відкриття деяких пляжів є актуальною, оскільки у них є хвилеломи, у Чорноморську ж їх нема, можливості встановлення захисних сіток також нема. Сьогодні, насамперед, треба думати про безпеку – життя людей завжди на першому місці. Умов для відкриття пляжу наразі, на жаль, нема. Закликаю, мешканців Чорноморська відповідально та з розумінням поставитись до цього», — наголосив Василь Гуляєв.
Зазначимо, що обмеження перебування на пляжах Одеської області встановленні з початку війни, проте попри неодноразові заклики влади, поліції та рятувальників ці обмеження систематично порушуються.

Источник