Під Одесою «накрили» підпільний цех з виробництва шампанського

Одеські поліцейські припинили діяльність підпільного цеху з виробництва шампанських вин. Про це повідомили у прес-службі ГУНП.

«Завод» знаходився на території Одеського району, а товар реалізовувався як в області, так і в інших регіонах країни.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції, місцевий мешканець налагодив підпільне виробництво алкогольної продукції у власному будинку. Зазначене приміщення обладнав необхідним устаткуванням, що забезпечувало весь цикл виготовлення алкоголю.

Виготовлені «кущовим способом» без дотримання технологічного процесу ігристі вина зберігав у себе вдома. Під час збуту використовував логотип торгової марки виробника, який вже тривалий час не здійснює свою діяльність.

У середу, 26 липня, оперативники УСР та слідчі слідчого управління обласної поліції провели санкціоновані обшуки у підпільному цеху та на складі. Вилучили винопродукцію, компоненти для її виготовлення і обладнання.

Вирішується питання про повідомлення організаторові нелегальної діяльності про підозру за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України.

Источник