Перший тиждень на посаді Міністра оборони: Рустем Умєров підбив підсумки та визначив пріоритети

Міністр оборони України Рустем Умєров окреслив основні стратегічні цілі, візію та пріоритети оборонного відомства.

Зокрема, воїн — найвища цінність, а тому має бути забезпеченим всім необхідним. Наступною є нульова толерантність до корупції. Також Міністр анонсував нові міжнародні коаліції для посилення нашої армії.

Крім того, Рустем Умєров підсумував важливі зустрічі з ключовими стейкхолдерами, що відбулися цього тижня:
Президенту України презентовано основні пріоритети роботи Міністерства.

З колегами з Уряду окреслено основні напрями кооперації. Проведено робочі зустрічі з Міністром інфраструктури, Міністром стратегічних галузей промисловості, Міністром фінансів, Міністром внутрішніх справ, Міністром цифрової трансформації.
Спільну роботу над створенням механізму забезпечення прав військовослужбовців обговорено з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.
З Міністром оборони США Ллойдом Остіном порушили питання пріоритетних потреб України та майбутню зустріч у форматі «Рамштайн».
З Міністром національної оборони Канади Біллом Блером визначили кроки щодо зміцнення обороноздатності України та програми оборонного партнерства.
З Верховним представником ЄС у закордонних справах та політиці безпеки Жозепом Боррелем обговорили підтримку України, нові принципи безпекової політики.
З Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом торкнулися питань стандартів НАТО в українській армії, пріоритетних потреб в озброєнні та підготовки до зустрічі «Рамштайн».

Крім того, відбулися зустрічі з міжнародними партнерами та союзниками під час щорічної конференції YES.
Щодо поточного стану справ у відомстві провів зустрічі з командою міністерства: заступниками, радниками, ключовими працівниками.

«Уже маємо ряд важливих домовленостей і результатів. Перше, готуємо Форум оборонних індустрій з Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та Міністром стратегічної промисловості Олександром Камишиним. Друге, військовий кабінет, ставка, селектор з Президентом — будуть результати, які відчує ворог. Третє, готуємо інфраструктуру та все необхідне для літаків F-16 в Україні. Четверте, готуємось до «Рамштайну» — презентуємо нову ІТ-коаліцію, яка наблизить українську перемогу. Пʼяте, провів нараду по запуску Агенції нелетальних закупівель.
Шосте, разом з Президентом привітали героїв танкових військ ЗСУ, які хоробро захищають нашу незалежність», — зазначив Рустем Умєров.

Міністр оборони анонсував, що фокус наступного тижня буде на перезавантаження системи та міжнародну політику.

Джерело: Міністерство оборони України

Джерело