Окупанти вбили захисника України з Одеської області, який був відважним воїном

>

На російсько-українській війні, під Бахмутом, 12 травня віддав своє життя у боротьбі з окупантами мешканець Ізмаїла Одеської області, штаб-сержант Геннадій Горшков. Про це повідомляє Izmacity.

Штаб-сержант був інспектором прикордонної служби першої категорії, старшим інспектором відділення повітряної розвідки та протидії безпілотним літальним апаратам відділу прикордонної служби першого прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Чоловіка призвали з мобілізації у березні 2022 року.

«Ми запам’ятаємо нашого Героя-земляка як добрим, щирим, мудрим, відважним, справжнім воїном.

Нестерпний біль пронизує душу за наших Героїв, наших захисників.

Ізмаїльська районна державна (військова) адміністрація разом з начальником Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіоном Абашевим висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, та нехай добрий, світлий спомин про Генадія Борисовича стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував», — йдеться у повідомленні Ізмаїльської районної військової адміністріції.

Портал Вгороде нагадав, що на російсько-українській війні загинули два захисники з Одеської області – Дмитро Солоненко та Максим Чернеги. Так, під час виконання бойового завдання Бахмутському районі загинув Дмитро. Прощання з Героєм відбулося 13 травня 2023 року об 11:00 на площі біля Катакомб. Також загинув військовослужбовець із села Подільці Максим. Подробиці про місце та дату поховання обіцяли повідомити пізніше.

Источник