Окупанти вбили ще двох захисників України з Одеської області

>

В Білгород-Дністровському районі знову трагічні новини – на фронті загинули двоє мешканців регіону. Сьогодні поховали одного – 39-річного Віталія Крамаренко, а завтра будуть зустрічати кортеж загиблого захисника 30-річного Олега Васильєва. Про це повідомили у прес-службі Плахтіївської громади.

У п’ятницю, 24 березня, Плахтіївська громада прощалася із загиблим солдатом Крамаренком Віталієм Георгійовичем 1984 року народження, уродженцем села Ярославка Білгород-Дністровського району. Він загинув у бою 3 березня, будучи вірним військовій присязі.

Як пише портал Бессарабія інформ, також під час виконання дій зі звільнення окупованої території України від російських загарбників, загинув 30-річний Олег Анатолійович Васильєв – уродженець села Негрове, Білгород-Дністровського району. Герой отримав поранення несумісні із життям.

Завтра, 25 березня об 11:00 місцевих мешканців просять приєднатися до зустрічі кортежу загиблого захисника України – від початку села Плахтіївка по вулиці Центральній до центру та на гору повз Плахтіївський ліцей на виїзд. О 12:00 зустрічатимуть Героя від початку села Негрове (вулиця Центральна) до двору.

Источник