Одеситам розповіли про правила отримання матеріальної допомоги на погашення боргів

>

У зв’язку з великою кількістю звернень з питань отримання матеріальної допомоги за міською соціальною програмою депутат Одеської міськради Василь Ієремія розповів про процес її отримання.

Повідомлення він оприлюднив на власній публічній сторінці у соцмережі Фейсбук:

Мова йде про погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг до 14000 гривень.

Допомогу можливо отримати на погашення боргів на такі комунальні послуги: Електрика, вода, газ, СДПТ.

Сума допомоги визначається після вивчення кожного окремого випадку індивідуально.

Після подання звернення до переказу коштів, у разі ухвалення позитивного рішення, зазвичай проходить місяць-півтора.

Депутат повідомив і про те, як здійснюється виплата на погашення боргів: після рішення комісії кошти перераховуються на розрахункові рахунки підприємств, перед якими є заборгованості.

Василь Ієремія наголосив, що до його громадської приймальні можуть звернутись мешканці центральної частини Приморського району Одеси, які перебувають у складних життєвих обставинах, проживають у будинках будь-яких форм власності (відомчих/міських/ що належать до ЖКГ/ОСББ).

Щоби отримати консультацію у громадській приймальні депутата достатньо зателефонувати за номером телефону: (048) 770-67-32 (вт-птн, 10:00-17:00).

Приходьте: вул.Дюківська, 5

Депутат Одеської міськради Василь Ієремія неодноразово надавав нужденним також гуманітарну продуктову допомогу. Він продовжує працювати незважаючи на небезпеки пов»язані з повітряними тривогами та ракетними обстрілами міста.

Источник